Rozwój Podstawowych Systemów

Naszą ambicją jest długofalowa partnerska współpraca z Biznesem i IT. Jesteśmy partnerem potrafiącym wspierać Biznes w zmianach w strategicznych obszarach działalności. Współpracując z naszymi Klientami przy rozwoju oprogramowania i utrzymaniu systemów produktowych dostarczamy wiedzę biznesową oraz technologiczną. Jednocześnie zapewniamy po naszej stronie zespół specjalistów, którzy stale współpracują z Państwem, uczą się i rozumieją Państwa potrzeby.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy. Począwszy od pełnego utrzymania, dającego gwarancję działania systemu i jego rozwój poprzez współpracę polegającą na realizacji zmian o charakterze projektowym, kończąc na wsparciu Biznesu i IT poprzez dostarczenie konsultantów wspierających rozwój systemów.

Nasza oferta jest szczególnie istotna dla firm posiadających działające systemy, które spełniają wymagania Biznesu, ale wymagają ciągłego rozwoju. Jest to alternatywa dla kosztownych i często ryzykownych projektów wymiany systemu.

 Aktualnie współpracujemy z naszymi Klientami przy rozwoju Ubezpieczeniowych Systemów Produktowych, Systemów Likwidacji Szkód, Systemów Agencyjno-Prowizyjnych, Systemów Agenta Transferowego oraz Systemów Obsługi Funduszy Inwestycyjnych


Osoba kontaktowa

contact [at] impaqgroup [dot] com