Portale

SharePoint to platforma oparta na serwisie webowym, znajdująca zastosowanie w kreowaniu rozwiązań dla Intranetu/Extranetu, implementacji przepływów, przechowywaniu danych oraz zarządzaniu dostępem. Zaprojektowany i stworzony przez Microsoft w pełni integruje się z jego innymi produktami, takimi jak Excel, Word czy Outlook.

Dla Klientów którzy chcą wdrożyć nowe rozwiązanie webowe, oferujemy kompletną analizę biznesową oraz implementację, utrzymanie oraz dalsze wsparcie podczas całego czasu użytkowania produktu. Mamy doświadczenie w rozległym zakresie rozwiązań: implementacja procesów biznesowych, projektowanie i tworzenie Intranetu, ECM, BPM, Extranet, zarządzanie systemami informatycznymi – to tylko kilka wśród wielu innych projektów, które wykonujemy dla naszych Klientów.

Dla Klientów pragnących dalej rozwijać już istniejące rozwiązania webowe (bez względu na to czy chodzi o przeprojektowanie czy dodanie nowych funkcjonalności, które Klient chciałby żeby były dostępne), oferujemy analizę wspomnianych aplikacji i implementacje zgodnie z ich oczekiwaniami. Jeżeli zmiana którą chce Klient wprowadzić jest niewielka, nasi konsultanci pomogą wykonać ją w biurze Klienta oraz oferują swoje doświadczenie mając na uwadze przyszłe korzyści płynące z udoskonalenia rozwiązania.


Osoba kontaktowa

contact [at] impaqgroup [dot] com