IT Outsourcing

Pomimo, że firmy szukają oszczędności, ze względu na ryzyko i bariery kulturowe związane z usługami zewnętrznymi typu offshore, bardziej korzystne wydają się usługi outsourcingu, w szczególności typu nearshoring. Usługi outsourcingowe typu nearshoring zapewniają spółkom takie same korzyści, jak usługi typu offshore, ale w obszarze bliższym danej organizacji pod względem kulturowym, językowym i geograficznym.

Nasze Usługi typu Nearshoring

IMPAQ to międzynarodowa spółka świadcząca outsourcing usług IT w swoich centrach rozwoju w Warszawie, Poznaniu i Lublinie. W skład naszych zespołów ds. usług typu nearshoring w Polsce wchodzą specjaliści, którzy wspierają naszych klientów w zamian za ustalone, miesięczne wynagrodzenie. Dzięki naszej lokalizacji na terenie UE możemy szybko i łatwo dojechać do każdego miejsca na terenie Wielkiej Brytanii. Oferujemy ciągły dostęp do naszej infrastruktury technicznej i telekomunikacyjnej. Nasi specjaliści dopasowują zakres usług IT do potrzeb biznesowych naszych klientów. Pracą naszych specjalistów można zarządzać w sposób łatwy i przejrzysty, ponieważ Klient ma pełną kontrolę nad zasobami ludzkimi. Nasz model nearshoring obejmuje następujące usługi:

  • Outsourcing usług Programistów
  • Outsourcing usług Zespołów Programistów zarządzanych przez Klienta
  • Outsourcing usług Zespołów Programistów SCRUM (w tym SCRUM Master)
  • Outsourcing usług Zespołów Testowych

DLACZEGO IMPAQ?

Wszyscy nasi pracownicy w Polsce posługują się językiem angielskim, charakteryzują się wysoką etyką zawodową oraz kulturą pracy. Od Wielkiej Brytanii dzielą ich tylko dwie godziny lotu i jedna godzina różnicy czasu.  Pracują również w dogodnej odległości od klientów z innych państw Europy zachodniej. Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur. Nasze kwalifikacje i doświadczenie w efektywnej realizacji projektów dopasowanych do potrzeb klienta potwierdza status Microsoft Gold Partner oraz Oracle Partner.

Nasze doświadczenie

  • Ponad 8 lat doświadczenia w świadczeniu usług outsourcingowych w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, gier oraz sprzedaży detalicznej
  • Ponad 220 certyfikatów we wszystkich technologiach
  • Ponad 200 pracowników o szerokim zakresie kwalifikacji zawodowych i technicznych
  • Utrzymywanie ponad 60 systemów dla 20 Klientów w 22 państwach
  • Dogłębne doświadczenie w pracy w środowiskach międzynarodowych.

bankowosc_grafika_tech


Osoba kontaktowa

contact [at] impaqgroup [dot] com