O nas

Oferujemy naszym Klientom rozwiązania IT dla wybranych zagadnień i wymagań w sektorach usług finansowych i telekomunikacyjnych, jak również usługi, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu innych branżach.

Portfolio usług IMPAQ zawiera kompleksowe usługi doradcze, rozwój, integrację, utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego. Portfolio Grupy uzupełniają oferty poszczególnych krajów, dzięki czemu możemy jak najlepiej reagować na potrzeby rynku.

Od 1992 r. nasi Klienci doceniają i wykorzystują rozległą wiedzę naszych pracowników w zakresie znajomości sektorów i branż, jak również wiedzę metodyczną i doświadczenie, które nieustannie rozwijamy i wykorzystujemy w wielu udanych projektach. Współpracujemy z Klientami wdrażając nasze technologie oraz doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami tak, aby wypracować możliwie największą wartość dodaną.

Z pomocą ponad 300 specjalistów w pięciu lokalizacjach na terenie Szwajcarii, Polski i Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez naszych Klientów i bierzemy pełną odpowiedzialność za dostarczone rozwiązania.

Od 2016 IMPAQ wchodzi w skład grupy GFI Informatique. GFI Informatique jest ważnym graczem w obszarze usług IT i oprogramowania w ponad ośmiu krajach.


Osoba kontaktowa

contact [at] impaqgroup [dot] com